Hakkımızda

Protek Etiket Ve Barkod Sis. Dış Tic. San. Ltd. Şti. 2023 yılında kurulmuştur. Kuruluş yılına kadar olan 12 yıllık sektör tecrübemiz ile etiketleme, kodlama ve markalama sistemleri konularında bilgi birikimiz ile yüksek teknoloji ürünleri tedarikçisi olarak faaliyete devam etmekteyiz. Protek Etiket olarak faaliyetimize başladığımız günden itibaren yerli ve yabancı iş ortaklarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize etiketleme, kodlama ve markalama ürünlerini konusunda profesyonel ekibimiz ile satış ve satış sonrası hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Tedarikini yaptığımız ürünler;

Eco termal ve Lamine termal etiket, Vellum ve Kuşe etiket, DATA PE, PP, Silver, RFID baskılı ve baskısız etiket çeşitliliği.

Termal ribon, Hot foil, Sıcak baskı folyosu kartuş ve şeritleri. Barkod (etiket) yazıcı, Termal barkod (etiket) yazıcı, Inkjet barkod (etiket) yazıcı. Barkod okuyucu, El terminali, Pos PC, Otomatik Etiket yapıştırma makinaları ve özel aplikasyon üniteleri. Manuel etiket yapıştırma makinaları. Sabit ve haraketli ürünler için Lazer markalama ve inkjet püskürtmeli yazı makineleri.

Protek Etiket hakkında daha fazla bilgi için;

S.S.S. İletişim